| Metallicaaaa a întrebat:

Cum pot sa transform o imagine AI. in format Bitman. sau in alt format in care merge sa vad imaginea?

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Pai am cautat si am gasit REZULTATE BUNE.
http://www.reasoft.com/rea-ai-change.shtml
Si dai convert din AI ---> JPEG si merge vezi acolo cum se face ca-s poze pe site:) multa bafta:)

1 răspuns:
| Troll a răspuns:

Poti sa vezi imaginea cu Adobe Illustrator (dupa care o salvezi ca jpeg )

Este o extensie care mai apare la unele fisierde cand ai erori de registri (aia nu ii de bine)

Sau poate sa fie o imagine vectoriala facuta in Adobe.Illustrator

Succes