Elianna
| Elianna a întrebat:

Cum pot schimba parola pe gmail, stiind-o pe cea veche?

Răspuns Câştigător
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Intra pe contul tau de GMail si alege meniul Settings din partea dreapta sus. Din acest meniu da click pe tabul Accounts and Import. Acum alege Google Account Settings. Sub meniul Personal Settings vei vedea un buton pe care scrie Change Password. Va trebui sa tastezi parola cea veche si parola cea noua si apoi sa dai click pe Save.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna explică:

Va multumesc la toti, am rezolvat problema!

| deea9707 a răspuns:

Da dai la

| antipatica a răspuns:

Salut! Intra pe contul tau de GMail si alege meniul Settings din partea dreapta sus. Din acest meniu da click pe tabul Accounts and Import. Acum alege Google Account Settings. Sub meniul Personal Settings vei vedea un buton pe care scrie Change Password. Va trebui sa tastezi parola cea veche si parola cea noua si apoi sa dai click pe Save.Pa-pa:*

| ronanwilliams a răspuns:

Follow the link then you can change or update your gmail password
https://www.wikicue.com/how-to-update-google-account-password