| slumdogg a întrebat:

Cum poti face un tricou de bumbac supraelastic sa intre la apa? Mi l-am luat prea mare sad (de pe internet)

5 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Spala-l in masina de spalat la temperatura mare!

| mioara a răspuns:

Vindel si ia altul

| claudiarebecca a răspuns:

Apa la temperatura mare. functioneaza. dar ar tb sa iti iei haine din bumbac si materiale asemanatoare... cele supraelastice nu iti lasa pielea sa respire si transpiri foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bagi la masina de spalat la temperatura mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de bumbac sau supraelastic? Sau este de bumbac cu elastan? happy Poti sa il duci la croitoreasa si ti-l stramteaza.