| Onissy a întrebat:

Cum poti folosi un chibrit pentru a masura inaltimea unei persoane? Care este dezavantajul?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dezavantajul e ca nu va iesi rezultatul corect, poti imprumuta un centimetru de la un vecin sau iti cumperi unul ca e ieftin.

| Anonymus314 a răspuns:

Ii dai foc rolling on the floor
dezavantajul e ca o sa miroase a prajeala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. pui chibritul pe traectoria lumini a unei veioze si persoana sa ste dreaapta cu fata la chibrit iar cu umbra pe care o face chibritul masori cate cghibrite au incapun in acea umbrawinking
dezavantajul ar fi ca e greu de procedat...masoara inaltimea mai bine cu un masuratorwinking

| DiamondEyes a răspuns:

Te apuca batranetile pana termini laughing