| Bica1453 a întrebat:

Cum pun net gratis pe telefon am auzit ca descarci opera mini si e gratis navigarea pe net dar daca exista internet gratis pe telefon dati-mi un link sau puteti sa ma contactati la adiul meu de mes cbica30@yahoo.com va rog vreau un raspuns

2 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Internet gratuit pe telefon se poate doar daca telefonul stie ce e ala wireless si daca tu ai prin casa un router wireless care are conexiune catre internet si la care conectezi telefonul.
In rest costul este inclus, sub o forma sau alta, in abonament sau extraoptiune pe cartela.
Si chiar daca ai trafic gratuit catre Facebook (de exemplu), ce te faci daca vrei sa vezi un filmulet de pe YouTube pe care unul dintre prietenii tai l-a postat pe FaceBook? Practic acel film va figura in download pentru ca nu este de pe FaceBook. Corect, nu?

Iar lista ar putea continua.

| Bica1453 explică:

Samsung corby am