| dsd a întrebat:

Cum pun subtitrare la un film in Gom Player?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| RaulCristian a răspuns:

Alt + E-->Subtitle Explorer si ai acolo foldarelu ala.cauti subtitrarea si dai ok...Vizionare placuta

2 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Aa. e coplicat

deci

apesi pe film. dai dublu click. apoi apesi click dreapta si ai mai multe setari: open file(s), open, close, favorites, playback, subtitles, etc.ma rog, mai multe. dai pe subtitles si o sa iti apara show subtitles si dedesubt subtitles explorer...si dai click acolo. daca nu merge da-mi un mesaj privat cu id-ul tau si te ajut ca mare placerewinkingfunditabatting eyelashes

| dsd explică:

Am incercat aia cu alt si e da nu mergestraight face