| εʟʟα1Зcσσʟ a întrebat:

Cum sa dezinstalez SweetIM de pe mess? Funda pentru un raspuns complet

Răspuns Câştigător
| Jenniffer a răspuns:

Intri la Start > All Programs > Folderul sweetIM > dai click si iti apare dezinstaleaza sweetIM. Il dezinstalei si dai un restart la computer/laptop. Sper ca te-am ajutat kiss

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Intra in control panel add/remove programs il cauti si ii dai unistall sau poti face asta si cu ccleaner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă click pe Start - Control Panel - Add or remove programs - ( cauţi SweetIM ) acolo - Remove.
Succes!

| εʟʟα1Зcσσʟ explică:

Mentionez ca am windows 7

| DeNiUTzU a răspuns:

Simplu, intri in Start > control panel > add or remove programs si cauti acolo swetim si in dreapta ai remove. Funda?

| bodi1234 a răspuns:

Intri in control panel din start si cauti SweetIM il dezinstalezi si gata (de deconectezi daca esti pe mess in acel moment si apoi gata)... Funda?