| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac un tort rapid?

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Iei un blat de tort de la magazinul din colţ cu 3-4 lei, un tub de frişcă cu 4 lei, 4-5 căpşuni, câteva boabe de struguri, eventual o mandarină, 2 lei, scoţi blatul din folie, îl dai cu frişcă peste tot în formă de spirală, apoi pui o căpşună în mijloc, şi pe margine jur împrejur restul de fructe, căpşunile tăiate-n două struguri şi mandarina feliuţă cu feliuţă. Gata! 10 lei şi 3 minute. Poftă!

| Raraa a răspuns:

Http://www.gustos.ro/retete-culinare/.Aici gasesti orice reteta ai nevoie.