| Mimi_7805 a întrebat:

Cum sa imi pun profilu de facebook pe privat?

Răspuns Câştigător
| CosminCSM00 a răspuns:

Deci intrii in contul tau de facebook si in dreapta sus intrii in contul meu si dai setari de confidentialitate apoi apesi pe prieteni si save, si o sa vada facebook-ul tau doar prietenii dar in unele cazuri cei de la facebook iti da ei contul pe privat daca ai pana in 18 ani... funda?

2 răspunsuri:
| xLouana a răspuns:

Daca ai facebookul in enfleza trebuie duci la privacy settings, in romana setari de confidentialitate si selectezi pentru fiecare chestie cine vrei s-o vadawinking. ca sa fie fie pe "privat" toate chestiile alea truie sa le vada doar prietenii, deci selectezi "friends" sau " prieteni"!

| TheLegion a răspuns:

Dai la privacy settings(setari de confidentialitate) selectezi custom si sus unde scrie friends of friends selectezi only you si le vei putea vedea numai tu, daca vrei sa vada doar anumiti oameni dai la Specific people of list si jos unde iti apare scrii pe cine vrei tu sa vada restul nu vor vedea nimicwinking daca nu intelegi adauga barbustefan25@yahoo.com in lista de messwinking