| Mynameiz a întrebat:

Cum sa ma filmez jucanduma pe calculator, adica un fel de screenschot?

2 răspunsuri:
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Cele mai bune software pentru inregistrarea/filmatea monitorul/jocului sunt Bandicam si OBS[Open Broadcast Software] Cu ele poti filma jocuri, face screenshoturi ba chiar poti face live-uri pe YouTube!

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Filmare folosesti bandicam action dar de preferat obs e cel mai bun si e gratis si pentru screenshot ai cand dai pe butonul de windows o poza cu o foarfeca dai pe ea pe new si tai cat vrei tu