| andreygrecu a întrebat:

Cum sa sterg un keylogger din calc? dau fundita + vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru asta, rezolvarea este cat se poate de simpla:
Descarca http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe ComboFix
Apoi asigura-te ca ai inchis toate programele care ruleaza (Yahoo Messenger, MozilaFirefox, etc) si ruleaza ComboFix. Te va intreba daca sa inceapa sa curete sistemul.
Confirma cu Yes de fiecare data
Nu-l opri in timp ce scaneaza si dezinfecteaza sistemul. E posibil ca in timpul rularii lui desktop-ul sa dispara, dar nu te ingrijora.

5 răspunsuri:
| Alecs98 a răspuns:

Apesi pe siift de langa Enter si Delete si o sa se stearga de tot

| valy a răspuns:

Hai noroc.
Este un program de uninstal special pentru acest keylogger.
http://www.iasi.com/software/Unlimited_Uninstall_Keylogger_Adload_Bot/

| Seraph_3236 a răspuns:

Merge si cu Doctor Spyware, il gasesti pe google, dar trebuie sa cauti serialul lui (eu l-am gasit mai demult pe youtube)!

| electrovlad a răspuns:

Folosete anty-malware

| Florin_Ulita_1986 a răspuns:

Cum pot terge un keylooger sau sa scap de el