| Al3xo7zzo a întrebat:

Cum schimb iconitele alea de jos de pe ecran cu jurnale, contacte, mesaje sau meniu la Samsung galaxy mini 2. Ca am un coleg care are acelasi telefon ca si mine si la el sunt schimbate. Dar nu stie cum a facutlaughing. Funda!

Răspuns Câştigător
| xBrokenArrow a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti sa le schimbi. Si eu am acelasi telefon si nu am gasit nimic prin el unde pot schimba.thinking Dar cu ce te deranjeaza, adica, asa e la fiecare tel cu touch happy.

1 răspuns:
| Al3xo7zzo explică:

Nu am deranjeaza cu nimic.dar am vazut ca, colegul meu are altfel...si ma gandeam ca se poate schimba.dar nu gasesc eu unde.laughing..si sunt mai misto iconitele alea decat cele care le am eu clasice.