| FunKesha a întrebat:

Cum se da funda? please raspunsuri daca imi dati informatia asta va

Răspuns Câştigător
| Iulia8659 a răspuns:

Pai dai clik pe fundita de langa comentariu.

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns este o medalie gri. apasa pe ea si dai ok si apoi se va face portocalie. asta inseamna ca ai dat fundita.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

In dreapta raspunsului apare o funda cu gri dai click pe eahappy aici=>>

| mihainicula a răspuns:

In drept cu raspunsu este o funda gri apasi pe ea.
Multumes de funda.

| FunKesha explică:

Merci la toti

| Michidutsa a răspuns:

In dreapta raspunsului meu mai jos apare o fundita care este incolora dai clik pe ea si ea se va face portocalie, in felul acesta ai dat funda.happy Sper ca ai inteles ceva.