| madw99 a întrebat:

Cum se face bani p[e IMvu?

Răspuns Câştigător
| DoDo a răspuns:

Vad ca iar e febra IMVU O. K. ITI spun
1.Intra pe pagina de IMVU!
2. Dai la earn Credit`s
3.Click pe Invite and refer people!
4.Click pe Invite by e-mail
4.Scrie in prima casuta id-ul tau apoi in a doua un nume la alegere.
5.In urmatoarea faci la fel acum a schimbat trebuie sa pui id-ul tau peste tot!
6.Vei primi un e-mail de la ei.
7.Numele pe care l`ai pus si zice ...new look you like? Dai odata yes,
8.Iesi si mai dai odata yes apoi faci contul
9.Mai departe pui un prieten sa intre pe el
10.Primesti banii!
P. S. fundita?
Inca ceva pentru. ati face pagina mai cool...Intri pe pag. Dai click pe numele tau Primul edit din dreapta dai click acolo la primul scris alegi o culoare pui linkul care il vrei dai o.ca. si ti-ai facut pag. mai cool fundita?

6 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Intri pe www.imvu.com si dai la credits si o sa iti apara un fel de tabel si dai la earn credits si faci alea cu" verifica-ti mailu`" sau "join myyearbook" etc.:D

| BiwCupcake a răspuns:

Heyy ciumpilicoooo big hug

devil

Teai apucat de jocuri noiii? puppy dog eyes

| Gufiii a răspuns:

Cu catelusul
si exista o metoda cu ci creditele da nu stiu exact cum este incerc sa aflu si iti spun... funditahee hee?

| xBlackPearlX a răspuns:

Poti face credite prin diferite modalitati :)

1. Cu MyYearBook :) ai zilnic cate 1000 sau 500 credite

2. Pe Facebook. iti da 1000 de credite daca devii fan :D

3. Daca downloadezi toolbarul iti da 1000 de credite :x si cate 300 pe luna :)

4. Cu catelul acela iti da prima data credite o data la 2 ore :->

5. Daca inviti o persoana ti da 1. 500 credite :D

6. http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html da click pe start :)

6. http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html da click pe start

| SugarAndSpice a răspuns:

Cum se fac*

| Lluvia a răspuns:

Http://www.imvu.com/earn/credits.php
sau plimbi catelu'

app cred ca ai vrut sa zici "Cum se FAC bani"
eh
spor la joc :-j