| Laurik800 a întrebat:

Cum se numeste rogramul ala care pui o melodie si niste poze? si le vezi pe rand si se apropie de fata? un site de unde sa-l downloadez! merci funda + votttt

Răspuns Câştigător
| DenysaGio261997 a răspuns:

Nu mai stiu site de unde l-am downaldat dar eu in Wiondows Movie Maker. Sper ca te-am ajutat. Funda pizzz.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Microsoft Office PowerPoint 2007

| BlaBlaa a răspuns:

Cred ca te referi la Microsoft Powerpoint. pozele le pui in slide-uri. melodii pui prin Insert-movies and sounds. Ca sa le 'vezi pe rand si sa se apropie de fata' dai Slide Show-Slide Transition. ai mai multe modele acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu exact ce progrm ati trebuie...dar stii sal folosesty? daca nu stii baga id vassy.cool@yahoo.com cand ai programu instalat. DOWNLOAD : http://download.kappa.ro/action__file/id__3065