| Deniisze a întrebat:

Cum se poate ajunge "expert" aici?
Adica, cam cate raspunsuri castigatoare ar trebui sa am? happy
big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin activitatea ta constantă pe site, minim 500 de răspunsuri votate ca inteligente și folositoare, respectarea strictă a politicii site-ului, iar adminii vor decide când și cum!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand, ai grija sa dai numai raspunsuri serioase, corecte, din experienta ta personala. Apoi sa nu te implici sau sa creezi conflicte. Sa nu incalci regulamentul. respecta regulile de gramatica, nu folosi emoticoane, nu incuraja incalcarea regulamentului. Daca dupa 500-800 de raspunsuri ai macar 10-12% raspunsuri cu fundita, poti sa incepi sa te gandesti la statutul de expert.

Răspuns utilizator avertizat
| casandra2222 a răspuns:

Trebuie sa ai vreo 2-300 sute de raspunsuri castigatoare sau pote si mai mult. funda?

| Zuzzy05 a răspuns:

Acest lucru nu tine doar de numarul funditelor. Trebuie sa ai un numar considerabil de raspunsuri castigatoare, dar nu numai asta conteaza.
Se tine cont si de ce contin raspunsurile tale, daca chiar ai ajutat pe cineva ...etc.

Daca raspunzi la o intrebare gen "Ce faceti?" sau mai stiu eu si iti da respectivul funda, nu cred ca se ia in considerare ca n-ai ajutat cu adevarat pe nimeni.

Oricum baftatongue!

| StaceyG a răspuns:

Aproximatv 500 sau 535