| katy a întrebat:

Cum se poate debloca id-ul de mess daca a fost blocat si nu mai stiu intrebarile de securitate? e urgent

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Lasa-l cateva ore pentru ca se deblocheaza singur! Pentru protectia email-ului dupa cateva incercari nereusite, Yahoo blocheaza contul! Dar dupa cateva ore se deblocheaza...chestia este sa-ti aduci aminte parola!

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu ai cum sa-l deblochezi manual, acesta se va debloca automat peste 24 ore. happy

| minteuandedouaori a răspuns:

Incearca sa intri pe mail, sau incearca maine. de aia e bine sa-ti pui inca un mail ca sati trimiti parola dincolo

| Abcd_3874 a răspuns:

Se va debloca singur in 24 de ore.sau daca nu poti intra pe mail.si iti schimbi parola

| Sorin_Irina_Si_1991 a răspuns:

What town is your father born in?

| alexandra_7708 a răspuns:

Katy daca reusesti posteaza si pe site ca si eu am aceeasi problema te rog mult

| alexandra_7708 a răspuns:

Katy daca reusesti posteaza si pe site ca si eu am aceeasi problema te rog mult.