| LostInDreams a întrebat:

Cum se pot face fundalurile(skinurile) la hi5? Vreau si eu sa fac dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta? Unde dau?

4 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Gya 15
Ea se refera cum sa-l creeze ea >:P
Nu sa aleaga de acolo cred:-@
Cauta pe aici http://welcome.haipa.ro/hi5/
Si eu incerc sa`mi fac si nu reusesc 8-|
Am incercat sa dau acolo pe modifica aspectul, si apoi creeaza un aspect. dar n`am reusit:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi modifica aspectul. apoi vezi in dreapta sus ca scrie "creeaza un aspect." dai click acolo si apoi o sa-ti apara 3 sectiuni. o completezi doar pe prima(din stanga) cum vrei tu, dupa preferinte si apoi dai salvare. te duci in "aspecte create de tine" si apoi aplici.that's all happy

| gya15 a răspuns:

Intri pe pagina profilului tau iars sub poza (de profil) scrie :
-Fotografii
-prieteni
-grup
-carnet
-cum vede altcineva?
-editare profil
-modifica aspectul
-elimina aspectul

Tu selectezi,, modifica aspectul si gasesti acolo multe fundaluri. Si sub cel care iti place scrie,, utilizare" si,, examinare". Tu selectezi utilizare si gata!
Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita?

| axelthecure a răspuns:

E simplu. te duci la "modifica aspectul" si vezi ca scrie acolo in dreapta sus "creeaza aspect.". dai click si o sa-ti apara 3 sectiuni. tu o completezi doar pe prima din stanga, asa cum doresti tu. dai salvare si apoi te duci la "aspecte create de mine" si aplici skinul.