| adycara a întrebat:

Cum se pun imagini atunci cand intreb ceva pe TPU? please help me!

8 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Buna
Din pacate imaginea nu o poti pune, dar poti pune un link unde sa vedem noi imaginea happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu poti pune imagini cand intrebi pe cineva ceva...sau cand pui o intrebaretongue

| Daviiiiiid a răspuns:

Buna! nu sunt foarte explicit dar sper sa intelegi.deci intri pe site-ul de pe care vrei sa iei pozele. si sus unde ai scris site-ul arata ceva litere...acolo dai click-dreapta si dai pe "copy" vii pe www.tpu.ro bagi la "pune intrebarea ta aici" scrii intrebarea dai iar click-dreapta si apare un cuvant "paste" dai click pe el si gata :D. sper sa intelegi :)):)

| Anonima_9977 a răspuns:

Daca imaginea respectiva este de pe net copiezi clicku`l si il postezi pe intrebarea ta, iar cel care va citi intrebarea va deschide acea poza, dar daca poza se afla in calculatorul tau nu stiu daca o poti adaugastraight face

| clofu a răspuns:

Ce imagini?! emoticoane?!

| Izu.Punk a răspuns:

Iei linkul de sus de la imaginea pe care vrei sa o pui. tongue

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Pai poti sa pui linkul la imaginea respectiva. Sper ca am fost de ajutorhappy

| ElecktroFloweR a răspuns:

Ce fel de imagini? Daca imigini adevarate doar le iei din folder si le pui aici sau daca vrei emoticons scrii cum apar si dupa te descurci... Fundita...