| nelupop64 a întrebat:

Cum șterg contul nu electrica

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti fi mai clar?

| Simpatic a răspuns:

Daca este vorba de un cont facut in aplicatia my electrica cea de la adresa acesta : https://myelectrica.ro/, atunci te loghezi in aceasta aplicatie si ai o rubrica in care iti poti sterge contul!

Daca este vorba insa despre renuntarea la contractul cu Electrica SA poti sa reziliezi acel contract mergand la orice agentie apartinand Electrica de la tine din municipiu/judet si vei completa un formular acolo!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim ce anume doresti, mergi la ei la enel si intreaba i pe ei

Răspuns utilizator avertizat
| HUAWEHUAWE a răspuns:

în 15 Septembrie 2021 | Salontanul a răspuns:

Cu factura in mana si cartea de identitate suna la ei!
– Tel. 0800 800 048 Luni – Vineri, orele 8:00-20:00
– Tel. 0244 406 006 Luni – Vineri, orele 8:00-20:00
Sau le scrii: clienti@electricafurnizare.ro

| CosmaIoan a răspuns:

Aș dori să șterg contul la Electrica furnizare, întrucât nu mai pot sa ma arondat.la ei.

| Iliereteznic a răspuns:

Vreau sa șterg myelectrica

| 2530628170334 a răspuns:

Doresc sa primesc factura prin posta la domiciliu. Mulțumesc!