| Izy a întrebat:

Cum trimit un mesaj la toata lista de yahoo messenger? Raspunsul cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| catalineusx a răspuns:

Dai click dreapta pe grupa de prieteni din mess. Apoi selectezi send a IM message to this grup.Iti apare o casuta in care scrii ce vrei sa trimiti si dai send. Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Intri pe mess.Te duci la categoria careia vrei sa ii transmiti mesajul,click dreapta,apoi click pe "Send Message to Group" sau "Broadcast an IM to this Group..."(depinde ce mess ai), scrii mesajul, apoi click pe "send".
Funda?batting eyelashes

| ella_9396 a răspuns:

Cand intri pe mess scrie sus cum se numeste grupul de e prieteni dai clik dreapta si apare broadcast an IM to this group sau send Message to Group apesi pe el si iti apare o casuta in care scrii mesajul care vrei sa il trimiti si send... funda

| iuliutssa a răspuns:

Ti apasat pe clik stanga si selectezi toata lista si dai clik dreapta si dai acolo pe primul la send instant message...
sper ca te.am ajutat.
fundabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daii click stanga pe grupa ...si acolo ai o lista si dai pe primul adica pe instant mesaje sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectează tot şi dă-i 'send instant message' apoi scrie acolo mesajul tău care vrei să-l trimiţi. Sper că te-am ajutat!
Baftă!