| natural a întrebat:

Cum trimit un offline(mesaj)la toate persoane din lista de messenger? o singura data acelasi mesaj la toti.cum?

3 răspunsuri:
| dianacool a răspuns:

Deci intri pe mess...si acolo unde ai prietenii scrie friends(cati pr ai tu), dai clik dreapta pe friend si dai pe priumul rand unde scrie broadcast an IM to this Group si apoi iti apare o iconita scrii mesajul si dai send. Sper ca ti-am fost de folos... FUNDA?

| me4ever98 a răspuns:

Pai intrii pe messenger,dai pe actions, send instant message selectezi toate id-urile din lista, apoi dai ok si acum o sa-ti apara un fereastra unde scrii mesajul. dupa aceea il trimiti! succes!