| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare medicul Alexandru Thiery de la spitalul grigore alexandrescu? eu am o parere buna despre el si stiu ca a facut multi copii bine nu a gresit nici o operatie

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

E bun si te simti in siguranta la el dar Domnul decide ce face cu viata ta iar viata da e in mainile lui! Roaga-te la el si totul va fi bine! PWP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io zic ki bun un prieten de a meu s-a operat la el si n-a avut nicio pb dupa operatie