| Georgii a întrebat:

Cum viis e pare porecla JoJo? happy
Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Euuuu_5479 a răspuns:

`Hmmm`!

JoJoo` zici?!

`Paii` miee` unaa` mii` see` paree` destull` dee` mistoo` maii` aless` daca` tee` numesti Georgianaa`!

`Foartee` taree` poreclaa` asthaa`!love struck!

15 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Din moment ce ne intrebi, inseamna ca suntem liberi sa spunem ce credem.
Mie nu imi place. Asta o sa insemne un "stupid" dar mai conteazarolling on the floor

| Sua a răspuns:

Naspa

| Georgii explică:

Ms!
Sh tu esti o dulceata d fataa!
:X
Trimite`mi mesaj cu id`ul tau!
:X
Puup!:*

| alinutza4a a răspuns:

Mie mi se pare numele asta cam rasuflat...adica prea e cunoscut de toata lumea. parerea mea e sa gasesti o alta porecla.bafta:*

| GiuliaTamas a răspuns:

Amuzanta laughing si simpatica si cute big grin

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

E cam ciudata dar, am vazut acesta porecla pe pulovarul unei fete si cind se imbraca in acel pulovar toti o numeau JoJo! big grin

| KatherineSparks a răspuns:

Hmm...
Depinde. Te cheama Georgiana?
Ai vrea o porecla pentru numele ala?
Uite: Gi. Georgi. Jay. Georgia.
Merge si Jojo. Mi se pare cam des folosit. Dar, cum vrei happy

| Euuuu_5479 a răspuns:

`Multzumescc` multt` pentruu` funda`love struck!`

`Estii` o scumphaa`love struck!`

`JoJoosmug!`

Răspuns utilizator avertizat
| 000iasmina000 a răspuns:

Bune...eu am dat-o...
Fundaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare intresanta.adica ciudata. Deci imi place, e chiar o porecla buna! Sincer!
Cius :*

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Mijto ca si numele meu KoKo

| onlymeme a răspuns:

E ff dragutahappy
e chiar inspirata...chiar mi-ar placea daca asa avea porecla asta.

| Andreea1130 a răspuns:

Dragutabig grin

| selenutza00 a răspuns:

Dragutzica! funda?