| Gînța_Claudiu_1975 a întrebat:

Da ce palaria mea vor cei de la yahoo? Am urmarit si un tutorial video cum sa intru pe mess, nefolositor pentru ca nu imi apare alternativ mail... imi cere sa raspund la intrebarea de securitate si de unde sa o mai stiu, ca e mult de cand am contul. Sa ii frec in nara stanga laughing

1 răspuns:
| Vasybulan a răspuns:

Pai ei au vrut sa il simplifice, ca sa nu fie asa de incarcat(o prostie-parerea mea), si de asemenea sa fie mai sigur(tot o prostie-parerea mea big grin ).