| lovelovelove a întrebat:

Daca ai abonament la internet si platesti cu paypal platesti cu factura? [daca ma intelegeti]hee hee fundita

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Incercam sa te intselegem... laughing
varianta 1: daca platesti abonamentul de internet prin paypal, factura o primesti pe mail direct de la paypal
varianta 2: daca vrei sa cumperi ceva de pe net si sa platesti prin paypal, costurile acelui produs nu au legatura cu factura ta de net;
La contul de paypal se ataseaza un card bancar si atunci cand cumperi un produs banii se retrag de pe cardul bancar pe care l-ai atasat.

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

NU platesti pe factura de la net ce cumperi prin paypal sau indiferent cum ai cumpara online. Ca sa incarci un cont paypal ai nevoie de un card sau transferi banii in contul paypal printr-un ordin de palata.