| anonim_4396 a întrebat:

Daca am AVG internet security, firewall si anti spyware ...este in regula?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

AVG internet security are in componenta si firewall si antispyware dar daca i-ai mai bagat in plus alte doua nu este nici o problema ->chestia este sa se miste windows-ul bine! (adica sa nu-l ingreunezi) Oricum nu mai ai nevoie de nimic! Este de ajuns ceea ce ai!

| Robert a răspuns:

Da este destul de ok. oricum si windowsul are firewall.mai poti baga un anti-Malware

Răspuns utilizator avertizat
| defapteunuexist a răspuns:

Iti trebuie doar cateva setari la AVG ca sa nu mai ai problema cu crack-urile.

| fresHZoNe a răspuns:

Kaspersky Internet Security 2011. cel mai bun, crede-ma pe cuvant!