| HarleyQuinzel a întrebat:

Daca am "dansat" (m-am balansat) cu castile (ascultam o melodie care imi placea foarte mult) se pot strica?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu le-ai scapat jos nu are ce se strica la ele. Poate la urechile tale daca tii muzica tare.

| Staind a răspuns:

Se poate strica melodia

| Madesz a răspuns:

Nu se pot strica atata timp cat eu aproape daram casa cand aud melodia,, the bass " laughing Tu doar te balansai, eu ma dezmembram laughing)

| eudoareuu a răspuns:

Nu se pot strica doar de la putin dansat laughing

| marrytow a răspuns:

Bună seara!
Nu, nu ai de ce să-ţi faci griji.
În cel mai rău caz(pentru tine)timpanul-şi poate crea un tic(un fel de tic), prin care să auzi temporar un fâşâit în urechi.Dar asta se poate datora şi din cauza curenţilor de aer.