| n33bunaticu97 a întrebat:

Dacă am media 4 pe primul semestru la ceva materie pot să bag transferul în semestru 2? (am ramas la informatica, la profilul la care vreau sa ma duc nu se face informatica, sunt clasa a X-a)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EU19 a răspuns:

Da poti, dar va trebui sa dai un test la materiile din profilu ala care nu erau incluse in profilu tau.
Asa ne-a zis profu de geogra, daca nu e bine injural pe el!

| Constanta0011 a răspuns:

Nu stiu precis dar verisoara mea care este profesoara mi-a spus ca se poate asa ceva. Vezi si tu ce faci. Dar fa in asa fel sa treci anul cu bine.