| AntoniaOrman a întrebat:

Daca am Mozilla Firefox,si am Babilon Seach, cum sa imi setez sa am Google?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Opţiuni/General, la Când Firefox porneste bifezi Arată pagina mea de start, la Pagina de start scrii http://www.google.ro şi dai OK.
De asemenea poti sterge Babilon Search intrand in Unelte/Suplimente/Extensii si la Babilon Search dai Elimina. Numai bine!

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Sus la tools (setari) dai clic pe otions (optiuni) apoi la homepage scii www.google.ro si dai clic pe ok

| danyelo2000 a răspuns:

Te uiti sus in stanga vezi ca este "FILE,EDIT, VIEW, HISTORY, BOOKMARKS, TOOLS SI HELP" dai laTOOLS si dai obtions si vezi ca este home page acolo scrii www.google.ro si gata