| robbytz11 a întrebat:

Daca am pus un colet ieri seara la posta cu ramburs, in cat timp imi ajunge rambursul?

Răspuns Câştigător
| georgiocool a răspuns:

Salut in primul rand depinde de locatie eu zic ca in 4, 5 zile asa mi-a venit si mie in primul rand pana ajunge pachetul la destinatie si mai dureaza pana iti aduce bani sa nu te astepti ca iti va aduce in 2 zile este exclus.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cit de repede este ridicat coletul. De la acea data mai dureaza 2-3 zile. Coletele puse seara pleaca abia a doua zi.

| Robb_Robert_1991 a răspuns:

2-3 zile depinde de locatia unde trebuie sa ajunga