| MadalinaNatalia a întrebat:

Daca am Wireless pe telefon si am netu pe Calculator cum pot intra pe net la telefon si sa ma conectez la reteaua mea de net? ...Astept raspunsuri cat mai repede Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| 0nlyMe a răspuns:

Pai sunt mai multe modalitati... Nu stiu cum e la alte telefoane dar daca ai pe tel. w.m. se conecteaza automat la net prin activesync (asta facandu-se cu cablul de date). Daca ai router wireless presupun ca stii cum sa te conectezi. Daca nu ai router si ai laptop iti poti crea retea cu el dar te vei putea conecta la net doar cand e laptopul pornit, iar daca ai pc desktop iti poti cumpara un adaptor wireless dar tot asa trebuie sa fie pornit atata timp cat vrei sa stai pe net cu telefonul.