| cosminro97 a întrebat:

Daca cineva mi-a spart casa si a intrat pe geam si a furat o bicicleta si cateava masinute de jucarie este posibil sa fie un copil (minor)in casa aveam cateva chestii destul de valoroase cum ar fi un generator de curent o motocoasa si multe scule electrice destul de valoaroase

1 răspuns:
| thequestionMARK a răspuns:

Cred ca da deoarece uneltele puteau fii mult mai valoraose decat bicicleta si nici nu cred ca il deranja greutatea daca a luat bicicleta... oricum nu intra la banuieli pana nu ai o baza de argumente stabile