| Mefisto23 a întrebat:

Daca ma abonez la Digi cate televizoare pot sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Dacă îţi iei televiziune analogică(pe cablu), poţi cupla câte televizoare vrei. La cablu, la televiziune digitală doar un televizor, pentru că nu dau decât un decodor. La televiziune prin satelit tot unul singur. La ultimele 2 situaţii, dacă vrei să cuplezi mai multe televizoare se urmăreşte acelaşi program pe toate. happy.

11 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mulţumesc pentru fundiţă şi...mulţumesc şi ţie, S3by.

| Cσσкiє a răspuns:

Merci şi ţie, Mefisto23.
Ce drăguţi sunteţi!
love struck.

| Mefisto23 explică:

@ℓίvε ίη šρяίηģ ċσℓσяš eu iti multumesc pentru raspunsul la obiect happy

| AnaEindragostita a răspuns:

Cate vrei

| foxi a răspuns:

Cate vrei, dar iti trebuie pentru fiecare, risivar separat, care mai costa cca 50 de euro, dar poti sa platesti in rate!

| MoNsTeR a răspuns:

Eu am digi prin cablu si folosesc 3 televizoare ...primul raspuns a fost cel mai bun. a lu ●ℓίvε ίη šρяίηģ ċσℓσяš● ...alt raspuns mai bun no sa primesti

| MoNsTeR a răspuns:

@●ℓίvε ίη šρяίηģ ċσℓσяš● npcwinking

| Ingerasull99 a răspuns:

Din cate stiu iti dau un receiver pentru un singur tv.

| clauu a răspuns:

La 2 televizoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate ai

| Catalina_4645 a răspuns:

Doar unul singur!