| xttrust a întrebat:

Daca solicit PC-ul cateva ore se restarteaza, iar de fiecare data cand intru pe urma isi da restart. Daca il las 10-20 min stins merge pe urma catva timp. O fi de la sursa? sau?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Se supraincalzeste din cauza prafului care impiedica racirea unitatii centrale. Se impune o curatare amanuntita, incluzand si sursa de alimentare. Succes!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poate fi si sursa, dar mai intai curata-l de praf, pentru a vedea cum reactioneaza ulterior. Nu cred sa fie sistemul de operare (erori sau virusi), de aceea pune accent pe partea hardware. Si eu am avut simptomele tale si am fost nevoit sa schimb sursa.