| Hokostbaby a întrebat:

Daca vreau sa dau de un prieten si nu ii mai stiu numarul de telefon pot sa sun la primaria din localitatea respectiva si sa rog sa mi se faca legatura? M-ar ajuta daca as suna?
Multumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primaria nu face oficiul de telefonist, nici nu are numerele de telefon ale celor domiciliati in localitatea respectiva.

| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Nu cred, am încercat eu în Baia Mare să dau de cineva, ce-i drept prin intermediul poliției. S-au purtat urât cu mine, mi-au cerut sa ma legitimez. Au avut mare noroc... Încearcă în cartea de telefoane, poate-l găseștihappy

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu te complica daca el nu se complica...