| Alin22 a întrebat:

Daca vreau sa fac un abonament la Orange pentru un smartphone, este nevoie sa platesc in avans o garantie? La Vodafone se percepe o asemenea taxa, undeva la 200-300 de lei, La Vodafone stiu sigur, insa la Orange nu am o informatie sigura.
Totodata, la abonamentele smartphone, se plateste in avans abonamentul pe o anumita perioada de timp?(de ex. 2-3luni)

Astept raspuns din partea voastra care v-ati cumparat asemenea telefoane de la Orange.

Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| LoloSkate a răspuns:

Nu trebuie sa platesti garantie, ci doar abonamentul. fundita pls

1 răspuns:
| Alin22 explică:

AlexanderBoss-> Abonamentul pe cate luni?