| GeOrGyGyO a întrebat:

Dati-mi exemple de parole in romana urgent am nevoie! FUNDA! 1

Răspuns Câştigător
| Justina10ify a răspuns:

Cuvant
simplu
muzica
lumina
acadea
ciocolata
Romania

10 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Pune si tu nume de filme care ti-au placutbig grin ex: howtotrainyourdragon tongue

| Cristea a răspuns:

Ah scuze ai spus romana straight face totusi faza cu filmele mergewhistling

| karlikuicsddd a răspuns:

Eu aveam mai de mult la Twitter parola : iliubescchiardacaeprost rolling on the floor.

| Frau a răspuns:

Acadea, prostiaomeneasca, numele tau, covrigi, zapada, maruntzis, firimitura, ochelari laughingetc.
Ma gandeam la ceva mai"iesit din comun"

| DanDannn a răspuns:

Incearca "paroLa" cu L maarewinking e cea mai buna

| PandaGirl a răspuns:

Oricine poate incerca cuvinte la intamplare si iti poate ghici parola.eu am o parola foarte lunga pe care o tin minte si o spun tuturor la care respectivul zice "Nu am retinut nimic". Poti sa pui numarul tau de telefon apoi numele tau si data de nastere.Sau o propozitie. Un proverb care il ti minte mai bine.Iti spun din proprie experienta ca nimeni nu va ghici.

Bafta!winking

| mabytza a răspuns:

Trandafir
fluturas

(numele catelului pisicutei tale sau daca ai vreau animal)
(numele persoanei care o iubesti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sternocleidomastoidian rolling on the floor

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai iti trebuie o parola greu de ghicit la care nu s-ar gandi nimeni cum ar fi pantofmov sau sunt cea mai tare

| adyboss98 a răspuns:

Parola
marematica
caine
masina
neetforespeed
turnumagurele
carsworrd
si multe altele
daca mai vrei spune-mi