| Te besk a întrebat:

Dau fundita! Cum pot pune poza mea la hi5 la pagina de pornire "adica acolo sus unde poti pune statusul la stanga este un loc pentru poza, dar nu stiu cum pun acolo poza pe care o doresc.Asa ca cum pot pune poza la pagina de pornire?

Va rog ajutati-ma! Dau fundita :*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| elena_5046 a răspuns:

Pai. intri pe poza care vrei sa tio pui la profil... iar mai sus la poza respectiva ai 'setare ca fotografie de profic ' cam asa si dai acolo. si s-a rezolvat :*:*. daca nu ai inteles da-mi un mesaj privat cu id tau :*:*:* sa-mi zici daca ai reusit big hug fundita plzz tongue

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Te duci la albumul de poze, pe urma mergi la poza dorita. Undeva deasupra pozei respective trebuie sa scrie ceva de genul:"selecteaza ca imagine de profil".

| xjustfearless a răspuns:

Intri la poza respectiva, si sus ai imi multe optiuni si dai setare ca fotografie de profil

| Miss Sintetic a răspuns:

O alegi ca fotogarfie de profil happy

| ilovemusic a răspuns:

Alegi poza pe care o vrei si mai sus iti apar mai multe optiuni si dai setare ca fotografie de profil/set as photo profile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta! sau te prefaci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti

| memerring09 a răspuns:

Intri pe "pagina de pornire" [my profile] si sub poza ta trebuie sa apara "editeaza-mi profilul" [edit my profile] click dupa aceea si click pe "Poza" [photo] de langa "Basic". Apare "Uploadeaza o poza noua" [upload a new photo] dai pe browse cauti poza respectiva si dai "OK" apoi "Upload and Save" astepti ctv secunde sau un minut si gata. happy

| ruxitza a răspuns:

Buna Andrea ...deci in primul rand te duci pe hi5 la sectiunea poze iti alegi de acolo poza care o preferi sa o ai. si vezi ca acolo sus unde ai poza scrie ceva de genu poza de profil dai clik pe crisu ala si gata ai poza...