| onutza_6638 a întrebat:

Dau fundita pentru cel mai bun raspuns la noua metoda de furat - barn buddy

3 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Este vreo metoda noua?laughing) te-ai intrebatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai 50. 000 de coins si sa tot dai pe planta, chiar daca te musca cainele. dai cam de 99 de ori, dupa dia refresh si ramai cu planta si banii...nu stiu sigur daca merge da de asta se tot vorbeste.
Se merita sa faci chestia asta la un prieten si el sa iti faca si tie, si asa castigati amandoi

| Madu_6527 a răspuns:

Poi intri la o ferma a prietenului unde vrei sa furi si nu poti din cauza cainelui. Apoi apesi TAB in continu pana ajungi la unde scrie FERMA PRIETENILOR dai OK iti apare ceva in fata NU DAI OK deloc duri asa apoi dupa ce ai furat dai ok si gata!

Altceva mai e schimband data la pc cu o zi inainte...
Acestea sunt toate mondalitatile si toate merg! Plss fundita