| viatadecacatt a întrebat:

De ce aproape mereu cand vreau sa raspund la o intrebare imi apare:

Conectare imposibilă

Firefox nu poate stabili o conexiune cu serverul www.TPU.to

* Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.

* Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului
dumneavoastră.

* Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

Si am incercat sa revin peste cateva minute, dar merge foarte greu dupa 1 ora 2.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este din cauza fluxului mare de informatii. Sunt multe raspunsuri si multe intrebari ce trebuiesc gestionate si din aceasta cauza apar aceste inconveniente. Cu totii patim acelasi lucru.

cami
| cami a răspuns:

Acum o ora si ceva, si mie-mi zicea Pagina indisponibila, deci cu totii suntem vizati de defectiunile astea.

| OnWeed a răspuns:

Si mie mi se mai intampla, nu stiu sigur care e problema. cred ca e de la site.

| Miruna3094 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Defecțiuni tehnice, și eu pățesc mai mereu așa.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PC-ul tau este OK. Dar site-ul are "caderi" cateodata.