| qwerty a întrebat:

De ce dureaza atat de mult pana ce ne sunt afisate raspunsurile? Pe orice alt site de acest gen sau forum raspunsurile sunt afisate instantaneu. Nu mi se pare deloc bine deoarece persoana care are nevoie de ajutor poate are nevoie de un raspuns imediat, nu sa astepte si pana la 2 zile (atat am asteptat eu de cateva ori) pana ca raspunsul sa primeasca aprobarea.
Aceasta asteptare nici macar nu este eficienta, deoarcele am vazut multe intrebari sau raspunsuri ce nu respecta diferite regulile site-ului.
Cel mai normal ar fi ca intrebarile si raspunsurile sa fie afisate instantaneu, iar cei care incalca regulile sa le fie sterse conturile, asa cum se intampla pe orice forum sau alte site-uri cu intrebari.
PS: Acest site ar fi grozav, daca se rezolva problema asta cu asteptarea.

2 răspunsuri:
| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Pentru. ca tu esti la inceput... dar dupa 7 zile dupa ce ti-ai facut contul vei putea raspunde instantaneu deoarece adminii trebuie sa verifice daca ai respectat regulile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Înainte să faci aceste afirmații ai citit și politica site-ului? Nu cred!
După 30 de răspunsuri și întrebări aprobate și postate, celelalte vor apărea în câteva minute.
La mulți ani în noul an!
Pa, pa.