| Ambasada a întrebat:

De ce isi freaca mustele "picioarele" din fata?
Sau poate si din spatethinkinglaughing

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Se gandesc "hahahaha iar o sa ma c*c in mancarea unui om!" si-si freaca "manutele" de fericire.

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pentru ca asa gusta ele si trimit semnale celorlalte muste.winking

| MMihai a răspuns:

Întreabă-le!

| lplostonyou a răspuns:

Iti spun eu,asa se spala ele,isi curata picioarele,dar precis ai mai observat ca dupa ce isi freaca piciorusele una de alta dupa aceea isi freaca si capetele,tocmai din aceasta cauza ca ele se spala, cam cum fac si pisicile, isi ling piciorusele si pe urma dau piciorul peste cap happy

| lovem3 a răspuns:

Habar n-am! da mi se par extrem de haioase cand le vad laughing)) thinking eu nu le-am vazut decat la "picioarele "din fata ca se fraca curios uite o sa ma uit mai atenta cand vad vreo musca sa vad daca si pe alea din spatelaughing

| PrecioussGirl a răspuns:

rolling on the floor)) am observat si eu asta.nu stiu laughing)laughing)

| TrendyHedgehog a răspuns:

Ca sa se curete.Nu stiai ca mustele sunt cele mai curate insecte din lume? rolling on the floor