| AdryanAdy10 a întrebat:

De ce la telefon cand ma uit la videoclipuri mi se face o jumatate din ecran alb si cealalta jumatate merge?

2 răspunsuri:
| AdryanAdy10 explică:

E android

| qHenia a răspuns:

1.Depinde ce telefon, daca e iphone iti spun de acum ca sunt tare fragile si daca cad jos odata jumate de ecran e bebe(scuze de exprimare), da daca e un telefon digital si nu a cazut jos poate a intrat prea multa murdarie(am avut si eu problema asta)winking sper ca te-am ajutat un pic.big grin