| FasoleVerde a întrebat:

De ce nu mai imi merge mywebtv info? cand dau pe orice canal de TV, se incarca 100% dar nu am imagine nici sunet, inainte cand se incarca de pe la vreo 40% se auzea sunetul si pe la vreo 70% vinea si imaginea, acum nu stiu ce are, ce fac gresit?

1 răspuns:
| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Există mai multe motive pentru care MyWebTV Info ar putea să nu mai funcționeze și să nu afișeze imagini sau sunet.

Verificați conexiunea la internet. Asigurați-vă că aveți o conexiune stabilă și că viteza de internet este suficient de mare pentru a permite redarea fluxului de televiziune.

Verificați setările de calitate a fluxului. Unele canale pot avea setări de calitate inferioare care pot afecta calitatea imaginii sau a sunetului.

Asigurați-vă că aveți cele mai recente actualizări pentru MyWebTV Info. Uneori, actualizările pot rezolva problemele de compatibilitate sau de performanță.

Verificați dacă există probleme cu serverul MyWebTV Info. Este posibil ca acestea sa fie probleme temporare care vor fi rezolvate de catre administratorii acestui serviciu.

Verificați dacă aveți suficient spațiu liber pe dispozitivul dvs. de stocare. Dacă spațiul este insuficient, acest lucru poate cauza probleme de performanță și poate afecta calitatea imaginii sau a sunetului.