| Bocan_Ovidiu_1981 a întrebat:

De ce nu merge internetu de ceva vreme se incarca foarte greu, si ce as putea face

/

2 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Reinstaleaza windows

| AnutzaBM a răspuns:

Simplu happy ori dai reset la modem in cazul in care ai, ori refaci conexiunea la internet sau cel mai simplu sunti la asistenta tehnica la furnizoru de la care ai internetul si ii spui care este problema. Apoi te ajuta telefonic, daca nu e posibil, in cel mai scurt timp o sa apara la tine acasa un specialist sa remedieze problema. Bafta