| blue_butterfly a întrebat:

De ce nu pot raspunde la mesaje private? Imi apare "Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa xyz@xyz.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk. "
Nu am nici un mesaj de confirmare in Inbox sau Spam folder.

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Trebuie sa confirmi ca iti apartine tie adresa de mess ca sa trimiti. Deschide Yahoo messenger si cauta in spam ( il accesezi facand click pe acel desen cu un plic langa yahoo! voice ). Ca sa confirmi, vezi ca e acolo o lista. Cauta din acea lista mesajul ( spune ora si data si site-ul de unde provine mesajul si mai arata ceva dovezi care iti spune de la ce e mesajul ) si pur si simplu fa click pe el.

4 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

In momentul in care ti-ai creat contul ai dat o anume adresa de e-mail, e posibil sa nu o fi scris corect sau sa nu ti-o mai amintesti.
Contacteaz-o si tu pe RalucaTPU, ea te poate ajuta cu siguranta.

| r8driver a răspuns:

Trebue sa confirmi adresa de e-mailwinking

| blue_butterfly explică:

Adresa de e-mail e ok. Primesc pe ea mesjae TPU cu intrebari etc. Ii voi scrie Ralucai. Multumesc pentru sfat! happy

| blue_butterfly explică:

Am reusit, dragilor! Multumesc mult pentru ajutor! Acum am primit e-mail-ul cu confirmarea si am confirmat adresa!