| asdD a întrebat:

De ce nu raspunde ralucatpu.ro
la intrebarile mere si a voastre?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula raspunde, doar ca uneori cu intarziere, cred eu ca din cauza multelor mesaje trimise. Inca nici mie nu mi-a raspuns la un mesaj trimis in urma cu cca 20 zile. Rabdare si numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Mie imi raspunde de fiecare data in maxim 5-6 zile, dar ma refer doar la mesajele private si cele trimise la Contact. Daca te referi la intrebarile puse public pe TPU, cel mai probabil Raluca nici nu stie de existenta multora dintre ele, doar n-are 1000 de ochi, ca sa citeasca toate postarile de pe TPU.winking Raluca a specificat de nenumarate ori, ca daca cineva are vreo problema, sa-i trimita mesaj privat, nu sa tot puna intrebari publice. Succes!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Este in week-end! O fi avand si ea liber, ca tot omul muncii!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Are un număr mare de solicitări gândeşte-te că-s 68 000 de utlizatori. Dacă un sfert din ei ar da câte un mesaj, ar mai avea timp de altceva?! Îţi poate răspunde şi peste 30 de zile de la trimitea întrebări. Asta este timpul limită! Baftă!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Gândește-te că sunt aprox. 70. 000 de utilizatori pe TPU! Jumătate din ei, adică în jur de 35. 000 îi trimit mesaje! Cum poate un om să răspundă la atâtea mesaje? Ai răbdare, după câteva zile de la trimiterea mesajului, Raluca îți va răspunde. Succes, pa!

| nodeerskulls a răspuns:

Mie mi-a raspuns foarte prompt cand I-am atras atentia asupra unei probleme cu autocorectarile site-ului.

| mymy a răspuns:

Nici mie nu mi-a raspuns si intrebarea am poso in timpul saptamanacrying

| BEBE_6063 a răspuns:

Raluca TPU? sa inteleg ca TPU este numele de familie? al ei este acest site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are timp intotdeauna.Ca sa iei contact cu ea mai bine trimitei mesaj de la"contact".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai sa-i spui ceva, trimite-i mesaj la contact.Va dura pana-ti raspune(5-6 zile, poate chiar mai mult, are foarte multe mesaje de care trebuie sa se ocupe)dar o va face in cele din urma.

| Bianca1997 a răspuns:

Ori nu stie ori nu vrea ori nu intra pe sitlaughinghabar n-am