| Bianca26bb a întrebat:

De ce nu se poate sa citesc mesajele mele (pe TPU)? Ma puteti ajuta? Imi apare mereu cand dau click sa le citesc :
Internet Explorer cannot open the Internet site http://www.TPU.ro/detalii-masaje/12788
Operation aborted

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ia uiteeee si eu care credeam ca are calc meu vreo problema...oh go on.si eu patesc la fel.
Trebuie sa mut cu mouse`ul acea casuta, imi citesc msj, iar dupa la 2x click "back"...eu asa ma descurc... sper sa reusesti si tu happy

| dulshe a răspuns:

Este o defectiune a siteului, nu-ti fa griji, o vor rezolva (cred)

| Bianca26bb explică:

Daca vrei sa spui sa apas pe "X" sau "ok", sa stii ca dupa aceea mi se strica netul... adica imi apare o pagina "Cannot Find Server".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Suntem la suferință.
Când vrei să citești mesajul privat, mută cu mouse (săgeata) fereastra care îți indică Internet Explorer cannot open the internet site și reușești să citești printre rânduri mesajul.
Este o metodă de moment, trebuie să existe o remediere care adminii încearcă să o rezolve într-un timp relativ scurt.
Succes.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat