| N538961518 a întrebat:

De ce numai imi apar raspunsurile pe site? in timp ce altora le apareau ale mele nu...sunt deja peste 24 de ore si tot in asteptare sunt.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat - din cauza problemelor de pe site - nu s-au postat, adica nu s-au salvat. Eu m-am obisnuit sa verific si daca nu apar mai postez o data. Totusi trebuie sa ii scrii despre asta Ralucai pe TPU. sau la cafeneaua TPU - unde este o intrebare speciala referitoare la probleme intalnite pe site.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca e o problema tehnica. Am si eu cateva raspunsuri care sunt in asteptare de ieri, in timp ce altele apar aprobate la 1 minut dupa ce le scriu. Va veni maine Raluca si va remedia problema. Nu te ingrijora, nu ai numai tu problema asta, probabil serverul ne delogheaza temporar sau ne joaca alta festa.

| N538961518 explică:

Am trimis si mail... sper sa se remedieze happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singurulhee hee